עגילי טיטניום \ עגיל טיטניום

ההבדל בין טיטניום לפלדת מנתחים

?מהו ההבדל בין טיטניום לפלדת מנתחים

 

.עגילי טיטניום היא מתכת אשר הטיפול בה יותר פשוט ומתבצע על ידי תמיסת מי מלח בלבד

.זמן ההחלמה של עגיל טיטניום מהיר יותר מפלדת מנתחים

 

- פלדת מנתחים היא מתכת אשר מעורבת ב-5% ניקל והטיפול בעגיל זה נעשה על ידי שימוש במי חמצן רפואיים 3% ומשחה אנטיספטית (כגון פולידין, בפאנטן, ויטה-מרפן או נאוקוטן-סילבר

 

.צוות קוי-טאטו לא אחראי בשום צורה שהיא לטיפול והחלמה של עגיל אשר הביא הלקוח ורק נוקב על ידינו

.אנו מייבאים עגילים באיכות גבוהה בלבד מאנגליה ולא מחזיקים ברשותינו שום מוצרים מהמזרח

 

?איך מבדילים בין עגילי פירסינג העשויים טיטניום לעגילי פירסינג העשויים פלדת מנתחים אל-חלד

 

עגילי טיטניום הם ללא ניקל, כך שהם "שחומים" יותר מעגילי פלדת מנתחים אל-חלד 

וקלים יותר מעגילי פלדת מנתחים אל-חלד

 

 

 (עגילי פלדת מנתחים אל-חלד , מתכת זו מעורבת עם 5% ניקל מה שהופך אותה לכסופה יותר (בצבע ניקל 

ועגילי הפירסינג מפלדת מנתחים אל-חלד הם כבדים יותר מעגילי טיטניום

 בכל תמונה, העגיל הימני השחום יותר הוא עגיל הטיטניום והשמאלי הכסוף יותר הוא העגיל פלדת מנתחים אל-חלד

עגילי טיטניום                                                                                                                                     עגילי פלדת מנתחים

עגילי טיטניום הפכו למתכת המובילה לשימוש בתעשיית העגילים העולמית בייחוד כאשר מדובר בשימוש כעגיל ראשוני. הסיבות הן ברורות והיתרונות של עגילי  טיטניום הם רבים. תוכלו לקרוא על היתרונות של עגילי טיטניום כעגילים ראשוניים בהמשך.

יתרונות עגיל טיטניום

  • טיטניום היא מתכת חזקה מאוד וגם עמידה מאוד. היא לא נשרטת בקלות או מתבלה במהירות ולכן לא מסכנת את הפצע הפעור שעושה הפירסינג
  • היתרון המשמעותי ביותר של עגילי טיטניום איכותיים היא העובדה שעגיל טיטניום אמיתי אינו מכיל ניקל שהיא מתכת אלרגנית במיוחד. זכרו, עם זאת, כי לא מדובר בכל סוג של טיטניום. סוגים שונים הם ברמות איכות שונות!
  • עגילי טיטניום איכותיים לא נוטים להזדהם ולאסוף חיידקים ואינם גורמים לאלרגיות מבחינה זו הם ללא ספק הבחירה הטובה ביותר לעגיל רפואי.
  • המחיר של עגילי טיטניום הוא טוב יחסית לתמורה שלו ואנשים רבים יכולים לעמוד בו. חשוב מאוד לא לחסוך על העגיל הראשון שעונדים לאחר ניקוב ולבחור בעגיל המתאים.
  • עגיל טיטניום מתאים במיוחד לאנשים עם אלרגיות (נדירות יחסית) לכסף וזהב ובכל אופן מתאים הרבה יותר כעגיל ראשוני.
  • עגילי טיטניום הם קלים ביותר מחצי מתחליף דומה הידוע כפלדת אל חלד. זה אומר כי עגילי טיטניום מפעילים פחות משקל ולחץ על האזור שנוקב העוזר בהחלמתו .
  • עגילי טיטניום (ועגילי פלדת מנתחים כאחד) עמידים בפני חלודה.
  • יתרון משמעותי נוסף של עגיל טיטניום הוא שהמתכת מתאימה ליצירת שכבות צבעוניות עליה בשיטת אלקטרוליזה וכך ניתן למצוא עגילי טיטניום בשלל צבעים.
  • אם אתם קוראים מאמר זה על עגילי  טיטניום מכיוון שבני הנוער שלכם מתעקשים על עגילים, זכרו לקרוא את המדריך לבחירת עגיל טיטניום! לא מספיק שבעל המקצוע יגיד לכם שמדובר בעגיל טיטניום, יש משמעות רבה לאיזה טיטניום זה. בצורה זו תוכלו למנוע מהילדים שלכם עוגמת נפש לאחר מכן בצורת זיהומים, אלרגיות וכדומה.
  • לאחר תקופת ההחלמה של האוזן, ניתן לעבור לכל עגיל אחר אך חשוב להקפיד כי העגילים יהיו ממתכת מספיק איכותית בייחוד כאשר סובלים מאלרגיות למתכות.

 

קעקועים ופירסינג משנת 1994